משרד : 02-5667103
נייד : 0544-380-123

אודות - ימין אדריכלות

ימין אדריכלות

ימין אדריכלות - פותחים איתך את העסק
משרדנו ימין אדריכלות הוא הצעד הראשון שלך לבניית בית העסק שלך. מהלך תכנון ועיצוב פנים העסק נראה תהליך ארוך ומסורבל, אך הודות ל-18 שנות ניסיון וותק בתחום האדריכלות איתנו בימין אדריכלות הדרך אל הרשיון קצרה מתמיד, מקצועית ואיכותית הרבה יותר

מעל 18 שנות ניסיון

וותק וניסיון הן מילות המפתח החשובות ביותר כאשר מדובר במשרד אדריכלות. אצלנו בימין אדריכלות אוחזים ברזומה עשיר של פרוייקטים מסוגים שונים המתפרשים על פני 18 שנים של תכנון מבנים פרטיים, ציבוריים, מסחריים ובהנפקת רישיונות לעסקים. חברתנו ימין אדריכלות היא חברת בת של החברה הידועה זום אדריכלות העוסקת גם בהיתרי בניה.

צוות מומחים

צוות המומחים שלנו בימין אדריכלות מורכב מאנשי מקצוע יחודיים ומצטיינים בתחומם. את הצוות שלנו מרכיבים אדריכלים, מהנדסים, יועצים ומעצבי פנים המתמחים במקצועות התכנון והבניה. אצלנו בימין אדריכלות מתאימים את אנשי הצוות במיוחד לכל פרוייקט ובהתאם לתחום המומחיות הנדרשת לפרוייקט. יחד עם אנשי הצוות שלנו תוכלו להיות בטוחים שהפרוייקט שלכם מתקדם בכל יום בצעדי ענק אל עבר התוצאה הסופית

מגוון סגנונות בניה

חברתנו ימין אדריכלות מתמחה במגוון רחב של תכנוני מבנים מסוגים שונים ועיצובם. מבנים מסחריים, מבני ציבור, מפעלים, בתים פרטיים, בנייני מגורים ובנייני משרדים הם רק חלק קטן מסוגי הפרוייקטים בהם לקחנו חלק לאורך השנים. כיאה לכל חברה גדולה אנו ממשיכים לגדול ולהתפתח עם הטכנולוגיה המתקדמת ולוקחים חלק בפרוייקטים חדישים.

מקצועיות

אצלנו בימין אדריכלות לא מתפשרים על איכות ומקצועיות בעבודה. הצוות המיומן של ימין אדריכלות מקפיד על ניהול ותיאום זמנים, פרישת שלבי העבודה, השערת זמן מתוכננת של שלבי העבודה ועוד. יחד עם אנשי הצוות שלנו תוכלו להיות בטוחים שהפרוייקט שלכם מתקדם בכל יום בצעדי ענק אל עבר התוצאה הסופית.

שירות איכותי

אנחנו בימין אדריכלות מאמינים בקשר הדוק ובשקיפות עם לקוחותינו, ולכן איכות השירות שלנו מוקפדת עד לפרטים הקטנים ביותר. צוות נציגי השירות שלנו ישמח להעניק לכם מענה בכל זמן משעות הפעילות של המשרד שלנו ולמצוא פתרון הולם לכל דרישותיכם.

היכנסו כבר עכשיו לגלריה שלנו והתרשמו מהפרוייקטים האחרונים. לפרטים נוספים התקשרו למספר המופיע באתר ותאמו איתנו פגישת היכרות.


15% הנחה למזמינים דרך האתר!
תתקשרו עכשיו - המבצע מסתיים בעוד :
ימים
שעות
דקות
שניות