משרד : 02-5667103
נייד : 0544-380-123

היתר בניה בקלות – ימין אדריכלות

אם אתם מעוניינים להרחיב, לשפץ, לחדש חלק ממבנה קיים או לבנות מבנה חדש כנראה יש לכם צורך בהוצאת היתר בנייה. כידוע קבלת היתר בנייה יכול להיות מסורבל עקב התהליך הבירוקרטי עתיר המסמכים והאישורים הנלווים. איתנו בימין אדריכלות אתם לא חייבים להתאמץ – 18 שנות הניסיון שלנו יוכלו להקל עליכם את התהליך המייאש.

מה זה היתר בנייה?

היתר בנייה או רישיון בנייה הוא אישור הניתן על ידי הועדה המקומית לתכנון ובנייה במטרה לבצע עבודות בנייה, הריסה של מבנים קיימים, שיפוצים במתווה פנימי של מבנה קיים או כל שינוי בתחום המקרקעין. כמו כן באם ירצה אדם להוסיף מבנה או להרחיב מבנה קיים גם במקרה זה ידרש היתר בנייה. במסמך היתר בנייה המתקבל תופיע הבקשה כפי שהוצגה לועדה בתוספת השרטוטים העתידיים ומספר היתר בנייה חוקי שישמש את בעל הנכס.
התהליך הבירוקרטי מתבצע מול הצוות המיומן שלנו בימין אדריכלות ללא כל השקעת זמן ומאמץ מצד הלקוח

מסמכים נחוצים

על מנת לקבל היתר בנייה יש להציג מספר רב של מסמכים וטפסים המאשרים את בניית המבנה או שינוי המקרקעין. בין המסמכים שיש להציג: אישור בזק וחברת חשמל, אישור תוכניות ביוב, אישור שירותי הכבאות וההצלה ועוד. אצלנו בימין אדריכלות מתמחים בהנפקת אישורי בנייה מעל ל-18 שנה. הצוות המיומן שלנו בקיא בכל סוגי עבודות המקרקעין הדורשות היתר בנייה ומנפיק עבור הלקוח את כל סוגי האישורים הנחוצים. כמו כן התהליך הבירוקרטי מתבצע מול הצוות המיומן שלנו בימין אדריכלות ללא כל השקעת זמן ומאמץ מצד הלקוח.

זמן המתנה

על מנת לקבל היתר בנייה יכול אדם להמתין עד שנה שלמה. הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בוחנת את התרשימים ואת האישורים, כל השלבים בתהליך מתבצעים מול משרדנו ימין אדריכלות ואינם מערבים את הלקוח או דורשים ממנו מאמץ מיוחד.

היתר בנייה עם ימין אדריכלות!

עקב שנות הניסיון הרבות שלנו בימין אדריכלות אנו מספקים לכם שירות והתנהלות מלאה אל מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. מאחר ואנשי הצוות שלנו בקיאים בתהליך, הנפקת האישורים וההליך הבירוקרטי יכול להיות קצר להפליא עד קבלת היתר בנייה לו ציפיתם.

מעוניינים להוציא היתר בנייה? אל תחכו התקשרו אלינו עוד היום למספר המופיע באתר וחסכו לעצמכם זמן רב

15% הנחה למזמינים דרך האתר!
תתקשרו עכשיו - המבצע מסתיים בעוד :
ימים
שעות
דקות
שניות