משרד : 02-5667103
נייד : 0544-380-123

סגירת חורף

סגירת חורף, הדבר הנכון לעסק שלך!
כל עסק העוסק בתחום המסעדנות והמזון, חייב לדאוג לעצמו לסגירת חורף איכותית ועמידה לעונת החורף. סגירת חורף הופכת כל עסק לאטרקטיבי ומושך, גם בימי החורף הקרירים והסגריריים. סגירת חורף היא ללא ספק איכותית וכדאית.

מהי סגירת חורף?

כאשר מדובר בעסקים השייכים לתחום המסעדות והמזון, הכוללים בתוכם גם מערכות ישיבה בחוץ, סגירת חורף היא ללא ספק דבר רלוונטי עבורם. סגירת חורף מתבטאת בהקמת מבנה כלשהו, מחומר מסוים כגון: מבנה זכוכית, מבנה בד, או פרגולות, שנועד להבטיח את הגנת המקום ויושביו מפני מזג האוויר. אך כדאי לדעת, שכל מבנה בעל סגירת חורף, דורש אישור מיוחד, מאדריכל העיר ומהרשות המקומית מדי שנה, על מנת שהוא יוכל להתקיים

תהליך קבלת אישור לסגירת חורף

כפי שציינו, סגירת חורף היא ללא ספק דבר שכדאי לבעלי עסקים, העוסקים בתחום המסעדנות. לכן, כאשר החורף מתדפק על דלתות המסעדה שלך ואולי אפילו עוד קודם, כדאי להתחיל בתהליך בקשת האישור לסגירת חורף מהרשויות הרלוונטיות. תהליך הבקשה משתנה מרשות לרשות. אך ברוב הרשויות התהליך כולל: קבלת אישור להצבת כסאות ושולחנות מחוץ למתחם, אישור תכנית להצבת פרגוד, אשר תאושר על ידי מהנדס תכנון הנדסי, אישור של אדריכל העיר ואישור של וועדת פרגודים שתינתן לאחר בדיקת בטיחות ואיכות הפרגוד. התהליך הוא תהליך פשוט יחסית, אך בכדי לעבור אותו בשלום, כדאי מאוד להיעזר באנשי מקצוע, אשר מומחים בתחום ומכירים את חוקיו באופן המהותי והעמוק ביותר. אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם, אנו ללא הספק הכתובת עבורכם.

ימין אדריכלות

אנו ב"ימין אדריכלות", נשמח לעמוד לשירותך בכל תהליך סגירת החורף. הן מבחינת בחירת הסגירה האיכותית, העמידה והבטיחותית ביותר, הן מבחינת תכנון המקום והן מבחינת הגשת כל האישורים הרלוונטים. אנו בעלי ידע מקצועי רב ורחב היקף ונשמח להשתמש בו, בכל מה שקשור לתהליך מתחילתו ועד סופו. בקיאותנו בחוקים, מקנה לנו את יכולת ההתמודדות הטובה ביותר, עם תכנון סגירת החורף ועם תהליך בקשת האישור מהרשות המקומית.

אז לפני שמתחילה עונת החורף הסגרירית והאפורה, בכדי להבטיח את רווחיות העסק שלך, גם בעונה זו כדאי ורצוי להיערך בהתאם ולהתקין סגירת חורף איכותית ועמידה, אנו נשמח לעמוד לשרותך, במקצועיות וביעילות בתהליך כולו. איתנו תוכל להיות בטוח שהעסק שלך בידיים טובות.

15% הנחה למזמינים דרך האתר!
תתקשרו עכשיו - המבצע מסתיים בעוד :
ימים
שעות
דקות
שניות