משרד : 02-5667103
נייד : 0544-380-123

נגישות

נגישות- מילת המפתח לשוויון!
כיום, ידוע שכל מבנה שמכיל בתוכו עסק כלשהו הנגיש לכלל האוכלוסייה, חייב להיות מונגש גם עבור נכים. ב1998, נחקק חוק בכנסת הקורא להנגשת כלל המקומות הציבוריים, בכדי להשיג שוויון מוחלט לאוכלוסיה הסובלת מנכויות שונות. הנגשת מבנה ציבורי הוא דבר חובה, הן מבחינה מוסרית והן מבחינה חוקית.

מהי נגישות?

נגישות היא הצורך להפוך כל מבנה ציבורי, שמיועד לשימוש כלל האוכלוסייה, לנגיש לכולם. גם אוכלוסיה הסובלת מנכויות שונות, מעוניינת ליהנות משירותים ציבוריים, מעסקים שונים, ממסעדות, מבתי קפה, מבריכות שחייה, ועוד. ולכן, כל מבנה שמיועד לשם עסק כלשהו, וכל מבנה ציבורי חייבים להיות נגישים לנכים. מאז 1998, כל עסק חדש שעתיד להתמקם במבנה מסוים, חייב להבטיח לעצמו נגישות מקסימאלית לאוכלוסיה נכה, כתנאי הכרחי לקבלת רישיונו.

כיצד יש להנגיש את העסק?

נגישות בעסק משמעותה: נגישות לאוכלוסיה נכה, הן במבנה החיצוני והפנימי והן מבחינת מתן השירות. כל עסק שמעוניין לקבל רישיון או להגיש בקשה לחידוש רישיון, חייב להגיש את המסמכים הרלוונטיים המעידים על יכולתו להיות נגיש לאוכלוסיה הנכה. הבין אם מדובר באופן שרותיו ובין אם מדובר בכל מה שקשור למבנה שלו. עסק שלא נגיש לנכים, לרוב לא יקבל רישיון. לכן, פרט חשוב בתכנון העסק, הוא עניין הנגישות. בכדי לאפשר לעסק להיות נגיש כדי הצורך לצורך קבלת רישיון לעסק, כדאי להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע המומחים ביותר בתחום

ימין אדריכלות

אצלנו בימין אדריכלות, מכירים את החוקים הרלוונטיים לענייני הנגישות בעסק באופן המדויק והטוב ביותר. אנו בקיאים בכל הפרטים הכי קטנים בכל מה שקשור להנגשת עסק, באופן המקסימאלי, ונשמח לעמוד לשירותך בכל עת. הידע המקצועי שלנו הוא רחב היקף ואנו נשמח להשתמש בו, בכדי לעזור לך להפוך את העסק שלך לנגיש הן במבנהו, והן בשירותיו העסקיים. נשמח ללוות אותך בכל התהליך הבירוקראטי הכרוך בהגשת הטפסים הרלוונטיים לנגישות העסק, לצורך קבלת הרישיון לעסק. אנו הטובים ביותר בכל מה שקשור לתחום הנגישות מבחינה חוקית ומבחינה מהותית. אנו כאן עבורך בכל פנייה ושאלה.

אז כל שנותר לך לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנו נעשה את העבודה עבורך, באופן המקצועי והנכון ביותר.

15% הנחה למזמינים דרך האתר!
תתקשרו עכשיו - המבצע מסתיים בעוד :
ימים
שעות
דקות
שניות