משרד : 02-5667103
נייד : 0544-380-123

רישוי עסקים

רישיון לעסק או לחברה בקלות, מקצועיות ואמינות, אצל הטובים ביותר!
אם אתה חולם על הקמת עסק משלך, הדבר וודאי מרגש אותך. העיסוק העתידי בתחום האהוב עלייך, כאשר אתה הוא האחראי הבלעדי עליו, ממלא אותך אמביציות ורצון לעשייה. אתה מתכנן בקפידה את כל הפרטים הרלוונטיים לעסק שלך על פי האופן שבו אתה רוצה שהוא יהיה. אך כדאי שתדע שמלבד העיסוק בפרטים הרלוונטיים לעסק שקל, נוח ומהנה לעסוק בהם ישנם תהליכים בירוקרטים, קצת פחות נעימים, שיש צורך לעסוק בהם בכל פתיחת עסק חדש. אחד מהתהליכים הללו הוא קבלת רישיון לעסק.

מהו רישוי עסקים ומדוע הוא חשוב?

רישוי עסקים, הוא רישיון שמוענק ע"י תהליך מול מחלקת רישוי העסקים בעירייה ועוד גורמים רבים ושונים שבעל העסק זקוק לאישורם על מנת לקבל את רישיון העסק, כמובן שמספר הגורמים תלוי במהות העסק. הרישיון ניתן לאחר בדיקה בדבר בטיחות העסק לעובדיו, איכות מוצריו ועוד. תהליך רישוי עסקים, הוא תהליך שכל עסק חדש חייב לעבור בכדי להבטיח את איכות העסק ואת בטיחותו הן לציבור והן לעובדיו. התהליך הוא תהליך בירוקראטי ארוך אשר מצריך להשקיע בו התייחסות וזמן רב מול הגורמים השונים הרבים ולא פעם תהליכים ביורוקרטים מתישים וגוזלים זמן רב. אך אם אתה שוקל לוותר על התהליך, רק בגלל אורכו ומורכבותו, כדאי לך לשקול זאת שוב.

שימו לב!

חנויות ושטחי מסחר רבים אינם יכולים לקבל רישיון עסק מכיוון שהם נמצאים בשטחים אשר לא מיועדים ספציפית למסחר בגלל סיבות רבות כגון: ייעודי הקרקעות, שטח החנות, תכנון המטבח, תכנון אדריכלי ועוד סיבות נוספות רבות, לרישוי העסקים חוקים רבים ותהליך קבלת הרישיון הינו ארוך ולא פשוט. על מנת למזער למינימום את הסיכונים יש להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה לפני פתיחת כל עסק. פגישה עם אדריכל לפני פתיחת העסק תחסוך לכם זמן, כאבי ראש וכסף רב

שוקל לוותר על התהליך? תחשוב שוב!

רישיון העסק, הוא דבר מהותי וחשוב. אסור בתכלית האיסור לוותר עליו רק בגלל התהליך הארוך והמתיש הכרוך בו. ראשית כל, זה החוק! וכל עסק חדש חייב רישיון. שנית, כל עסק אחראי שמכבד את עצמו, את עובדיו ולקוחותיו, חייב לדאוג לתהליך רישוי עסקים חוקי, שיעניק לעסקו את הרישיון הרלוונטי לעסק. לכן, במידה ואין לך זמן או כוח לעסוק בכל התהליך עד לקבלת הרישיון לעסק, תן לנו לעשות זאת עבורך בצורה מקצועית, יעילה, מהירה ואמינה!

להוציא רישיון לעסק בקלות ובמקצועיות!

אצלנו ב"ימין אדריכלות",בהנהלת רן אטיאס, תוכל לקבל את השירות הטוב ביותר בכל מה שנוגע לרישוי עסקים. אנו נשמח לעשות עבורך במקצועיות רבה את כל התהליך הרלוונטי. אנו מנוסים, יודעים לזרז תהליכים ונעשה זאת עבורך בשמחה. התהליך כולל בין היתר את בדיקת הנכס, בהתאם לאופי העסק, הכנת מסמכים רלוונטיים להגשה לרשויות השונות העוסקות ברישוי עסקים, זירוז קבלת מסמכים רלוונטיים, ליווי מתחילת התהליך ועד סופו, בדרך לקבלת רישיון לחברה או עסק הפרטי שלך.

אצלנו תוכל לקבל את השירות הטוב, המקצועי והמנוסה ביותר בתחום רישוי עסקים בירושלים. אנו מבינים מה כולל התהליך ומוכנים בכל עת לעמוד לצידך וללוות אותך לקבלת רישיון העסק.

15% הנחה למזמינים דרך האתר!
תתקשרו עכשיו - המבצע מסתיים בעוד :
ימים
שעות
דקות
שניות